Hakkımızda

Adrasan Otel Nar Çiçeği, Türkiye’nin Akdeniz sahilinde, doğanın eşsiz güzelliklerine sahip olan Adrasan kasabasında huzur dolu bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Adrasan'da Ev Gibi Hissedeceğiniz Adres
Nar Çiçeği Oteli

Adrasan Nar Çiçeği Otel, aile işletmesi olarak hizmet veren ve misafirlerine evlerindeymiş gibi rahat ve huzurlu bir ortam sunmayı amaçlayan bir konaklama tesistir. Otelimiz, doğal güzelliklerle çevrili olan Adrasan kasabasında, yemyeşil bir bahçenin içinde hizmet vermektedir.

Misafirlerimiz, otelimizin bahçesinde yer alan 60 yıllık dut ağacının gölgesinde huzurlu bir ortamda tatilin keyfini çıkarabilirler. 3200 m2’lik bahçemizde, Adrasan’ın en büyük meyve vermeyen cinsi olan Dut Ağacı ve otelimizin adını aldığı nar ağaçları arasında hamak keyfi yapabilirler. Ayrıca, portakal, mandalina ve muz ağaçlarından topladığımız meyveleri akşam yemeklerinde ve mezelerimizde misafirlerimize sunuyoruz.

Otelimiz, doğal, şık ve modern tasarımıyla dikkat çekerken, samimi atmosferiyle de konuklarını kucaklar. Rahat yataklar ve modern olanaklarla donatılmış odalarımızda, misafirlerimize evlerindeymiş gibi hissettirecek bir konaklama deneyimi sunuyoruz.

Bizi Daha Yakından Tanıyın

Antalya Yerel Basın ile yaptığımız röportajımızı izleyebilirsiniz.

5-1024x1024

OTEL BİLGİLERİ

Nar Çiçeği Otel

Doğanın içinde yer alan bu sakin ve huzurlu konaklama noktası, modern konforuyla doğal güzellikleri bir araya getiriyor.

giriş saati

14:00

Telefon Numarası

0532 761 61 03

çıkış saati

12:00

Telefon Numarası 2

0532 734 49 09

Ücretsiz Kahvaltı

Ücretsiz Kahvaltı İmkanı

Ücretsiz Akşam Yemeği

Ücretsiz Yemek İmkanı