Sektörel Haber Merkezi

Nar Çiçeği Otel Adrasan

Nar Çiçeği Otel Adrasan, Sektörel Haber Merkezi’ne bir röportaj vermiştir.

Ve sektörler arası Türkiye turu Mustafa hızıyla devam ediyor ve şimdi sizlere antalya, Kumluca, adrasan’dan ve her zaman olduğu gibi sektörün en iyisi nar çiçeği otelden seslenmekteyiz ve yanımızda işletme sahibimiz sayın gülbeye Girgin hanımefendi bulunmakta. Sayın gülbeye Girgin kimdir? Bu sektöre girişiniz ne zaman ve nasıl başladı efendim ben gülbeye Girgin antalya kamudan emekliyim .

2010 Yılında babadan kalma olan bu mülkümüzde eşim ve oğlum denizle birlikte böyle bir turizme atılma kararı aldık. Küçük bir işletme, 8 odayla bu işe girdik, bugüne de geldik diyorlar. Güzel bir aile işletmesi olarak bu güne kadar gelen misafirlerimizi ağırladık ve ağırlamayla devam ediyor. Devam ediyor. Bir konaklamanın yanı sıra ne tür hizmetler vermektesiniz? Konaklamanın yanı sıra o da kahvaltı ve akşam yemeği konseptiyle çalışıyoruz.

Sabah saat 9 gibi masaya sunumlu kahvaltımız var. Akşam 8 gibi başlattığımız akşam yemeğimiz oda masaya sunumlu olarak çalışıyorum. Bizi izleyen değerli izleyicilerimizin içerisinden yine böyle bir taleple size gelmek isteyen bir çok değerli izleyicimiz olacaktır. Bu talep olursa size nerelerden ve nasıl ulaşacak? Sevgili izleyicilerimiz efendim internet adresimiz var. Internet adresimizden bize herkes ulaşabilir. Ayrıca telefon numaralarınızda var. Hedef numaralarımız orada da belirtiliyor zaten ben yine de sizler adına paylaşmak istiyorum, izin verirseniz değerli izleyicilerimize sizlere sosyal medya sayfalarından ulaşabilecek olan değerli izleyicilerimiz www.adrasanotelnarcicegi.com web sitesinden ve yine inpo@adrasanotelnarcicegi.com mail adresinden ulaşım saglayabilirler.

Halinde burada verdiğiniz hizmetlerle ilgili detay, bilgi ve görsellere ulaşacak olan değerli izleyicilerimiz ayrıca telefon numaralarından rezervasyon yaptırmak, hizmet almak adına olduğu gibi danışabilmek adına da sizleri arayabilecekler. Değerli izleyicilerimizin özellikle sizlere ulaşabilecekleri sabit numaramız 242 alan koduyla 883 10, 29 ve yine sizlere ulaşabilecekleri gsm numarası sıfır 532 761 61 sıfır 300 nolu telefondan da sizlere ulaşma imkanı olacak. Sevgili izleyicilerimizin yine de ben sormak istiyorum, bu sektörün eminisiniz ama yalnız değilsiniz, sizler gibi hizmet veren ya da verdiğini iddia eden bir çok işletme de var insanların.

Size göre sizleri tercih etme sebepleri sırasıyla nelerdir efendim?

Ilk önce şöyle söyleyebilirim, temizlik benim için ön planda çünkü insanlar bize çocuklarıyla geliyorlar, bebekleriyle geliyorlar. Onlar için çocukları en kıymetli şeyler. Önce bu sağlıklı mutfak, sağlıklı yiyecek mutfağı göreceksiniz açıktır, herkes görebilir. Kullandığım ürünlere kadar kendim ne yiyorsam çocuklarıma ne koyuyorsam gelen konuklarıma da onu ikram ediyorum.

Her şeyden önce ben zaten bir anneyim. Evet, kendi çocuklarımın annesiysem buraya gelen insanlar da yaş olarak büyük bile olsalar. Bunu içtenlikle söylüyorum inanın herkes benim çocuğum gibi geliyor. Ateşi çıkana koşmak istiyorum. Ben bakayım diyorum, gece beni kaldırın diyorum sevecenim herhalde bunlar mı etkisini bilmiyorum ama ben bir anneyim biraz ileriye yönelik plan projelere de değinmek istiyorum. 8 yıldır bu sektördesiniz, kademe kademe çıtayı yükselterek bugünlere ulaştık. 4 odayla başlıyorlarla evet önümüzdeki yıllarla ilgili projeleriniz neler, neler yapmayı planlıyorsunuz efendim?

Neler yapmayı düşünüyoruz? Adres hanımızın imar sorunları var imar sorunlarımız bittiği zaman çevre düzenlememizi çok daha görselleştireceğiz. Büyük bir arazimiz var, etrafımızı yürüme parkuru haline getirebiliriz. Daha görsel güzellikler buraya katabiliriz. Doğallığı bozmadan nar ağaçlarımıza, portakallarımıza zarar vermeden farklı bir şeyler koyacağız. Hepsi var düşüncemizde inşallah ama sizin de dediğiniz gibi adım adım hızla değil.

Ve şuan bizi izleyen değerli izleyicilerimizin içerisinde uzun yıllardır sizleri tanıyan sizlerden bu konuda hizmet alan ve almaya devam eden bir çok değerli misafiriniz de var.

Kesinlikle ki onlar sizden aldıkları hizmet ve sizden kaldıktan sonra sizden duyduğu memnuniyeti dostlarıyla paylaşarak bugüne kadar müşteri portföyünüzü oluşturdular, oluşturmaya devam ediyorlar. Onlara da buradan bir teşekkür mesajı göndermek ister misiniz? Tabi ki inanın kendilerine minnettarım.

Ilk yıllarımızdan beri bize kendileri buraya adrasan narçicegi otelimize gelerek katkıda bulunan herkese o kadar çoklar ki isimlerini koymak saymak istemiyorum. Atlamış olacaklarıma ayıp olur diye hepsine sonsuz teşekkürler. Her bir duvarında hepsinin tuğlası var. Kendilerini de ifade ediyorum. Sonsuz teşekkürler değerli izleyicilerimiz sizlere antalya, Kumluca ve adrasan’dan sektörün en iyisi.

Adrasan Nar çiçeği otelden seslendiğimi söylemiştik. Bölgeye gelindiğinde mutlak görülmesi gereken gözde bir işletme olarak bizler de size burayı tavsiye ediyoruz. Birbirinden kaliteli yeni şün yelpazesi çalışan profesyonel kadro son derece güler yüzlü, samimi sıcacık bir ağırlanma ve mekanı görüp tanıdığınızda inanın çok fazla söze gerek kalmadığı sizler tarafından da anlaşılacaktır diyorum.

Sektörler arası Türkiye turumuz tümüyle devam edecek sizlere antalya, Kumluca, adrasan’dan sektörün en iyisi narçiçeği otelden aktaracaklarımız şimdilik bu kadar diyor. Sözü merkez tüolarına bırakıyoruz efendim.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir